"Алматы облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі" MKҚK
0
Сабақ кестесі

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                               

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                               Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы ИО                                                                                                                                             кәсіптік колледж директры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев

Апта күні                   

сабақ

уақыт

 

                                                                    Мамандық

 

6 топ

Мамандығы: 0506000–«Сәнді косметика»

 Біліктілігі:    0506012 -«Шаштараз-модельер»

 

ауд №

7 топ

Специальность:  0503000  -  «Слесарное дело»

Квалификация: 0503012 – «Слесарь электрик по ремонту электрооборудования»

ауд №

8  топ

Мамандығы:

0503000 – «Слесарлық іс»

Біліктілігі

0503012 – «Электр құрал-жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик»

 

ауд №

 

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

КМ09

 Өндірістік оқыту

Даулетбаев Б.

Физика

Умурзакова К.Т.

2 пар

9:55-10:40

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

КМ09

 Өндірістік оқыту

Даулетбаев Б.

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ

3 пар

10:50-11:35

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

КМ09

 Өндірістік оқыту

Даулетбаев Б.

Физика

Умурзакова К.Т.

4 пар

11:45-12:30

Кураторлық сағат

 

Кураторский час

 

Кураторлық сағат

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

КМ09

 Өндірістік оқыту

Даулетбаев Б.

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ

2 пар

9:55-10:40

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

КМ09

 Өндірістік оқыту

Даулетбаев Б.

Физика

Умурзакова К.Т.

3 пар

10:50-11:35

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

КМ09

 Өндірістік оқыту

Даулетбаев Б.

Физика

Умурзакова К.Т.

4 пар

11:45-12:30

Мемлекеттік тілде іс-қағаздар жүргізу

Намазбаева А.Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ

2 пар

9:55-10:40

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Кәсіби шетел тілі

Өмірзақ А.Қ

Мырзахметова А.Д

Физика

Умурзакова К.Т.

3 пар

10:50-11:35

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ

4 пар

 

11:45-12:30

Мемлекеттік тілде іс-қағаздар жүргізу

Намазбаева А.Ж

Кәсіби шетел тілі

Өмірзақ А.Қ

Мырзахметова А.Д

Физика

Умурзакова К.Т.

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіби орыс тілі

Бакирова Ж.М

Алиякбар Ш.У.

Кәсіби шетел тілі

Өмірзақ А.Қ

Мырзахметова А.Д

КМ09

 Өндірістік оқыту

Жунусбаев Б.

2 пар

9:55-10:40

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

КМ09

 Өндірістік оқыту

Жунусбаев Б.

3 пар

10:50-11:35

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

КМ09

 Өндірістік оқыту

Жунусбаев Б.

4 пар

11:45-12:30

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Кәсіби шетел тілі

Өмірзақ А.Қ

Мырзахметова А.Д

Физика

Умурзакова К.Т.

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Кәсіби шетел тілі

Өмірзақ А.Қ

Мырзахметова А.Д

КМ09

 Өндірістік оқыту

Жунусбаев Б.

2 пар

9:55-10:40

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

КМ09

 Өндірістік оқыту

Жунусбаев Б.

3 пар

10:50-11:35

КМ04

Өндірістік оқыту

Қадір Ж

Физика

Умурзакова К.Т.

КМ09

 Өндірістік оқыту

Жунусбаев Б.

4 пар

11:45-12:30

 

 

 

 

 

 

                            

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                                

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

  18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                      Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы  ИО                                                                                                                                              кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев  

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

 

 

 

 

9 топ

Мамандығы: 

1518000  «Ауылшаруашылығын электрлендіру және автоматтандыру»

Біліктілігі:   

1518012–«Электр монтері»

ауд №

45 топ

Мамандығы:  0508000 – «Тамақтануды ұйымдастыру»

Біліктілігі:      0508012  –  «Аспаз»

 

ауд №

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

оқытушы

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

2 пар

9:55-10:40

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

3 пар

10:50-11:35

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

4 пар

11:45-12:30

Кураторлық сағат

 

Кураторлық сағат

 

Сейсенбі

 

 

 

 

 

1 пар

9:00-9:45

Физика

Умурзакова К.Т

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

2 пар

9:55-10:40

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

3 пар

10:50-11:35

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

4 пар

11:45-12:30

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

Химия

Бериккаирова Г.М.

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіби дене тәрбиесі

Жұмағалиұлы А

Әбдіразақ М

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

2 пар

9:55-10:40

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

3 пар

10:50-11:35

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

4 пар

11:45-12:30

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

Химия

Бериккаирова Г.М.

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Физика

Умурзакова К.Т

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

2 пар

9:55-10:40

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

3 пар

10:50-11:35

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

4 пар

11:45-12:30

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

Кәсіби дене тәрбиесі

Жумагулов Ж

Қанатқұл Г

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

2 пар

9:55-10:40

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

3 пар

10:50-11:35

КМ02 Өндірістік оқыту

Әбіл Н.

КМ02

Өндірістік оқыту

Алланиязова Б

4 пар

11:45-12:30

 

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                             

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

  18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                     Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы ИО                                                                                                                                             кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев

Апта күні                   

сабақ

уақыт

 

                                                                    Мамандық

 

243 топ

Мамандығы:  1504000- «Ферма шаруашылығы»

Біліктілігі: 1504060-  «Ауылшаруашылық  өндірісіндегі тракторшы-машинисі»

 

ауд №

244 топ

Специальность  1114000 – «Сварочное дело»

Квалификация   1114042 – «Газоэлектросварщик»

 

ауд №

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ03 Мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығына арналған машиналары

Атагельдинов А.М.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

2 пар

9:55-10:40

Физика

Умурзакова К.Т.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

3 пар

10:5011:35

КМ03 Мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығына арналған машиналары

Атагельдинов А.М.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

4 пар

11:4512:30

Кураторлық сағат

 

Кураторский час

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ03 Мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығына арналған машиналары

Атагельдинов А.М.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

2 пар

9:55-10:40

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

3 пар

10:5011:35

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

4 пар

11:4512:30

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

МОО Специальная технология

Атагельдинов А.М.

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ03 Мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығына арналған машиналары

Атагельдинов А.М.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

2 пар

9:55-10:40

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

3 пар

10:5011:35

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

4 пар

11:4512:30

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

МОО Специальная технология

Атагельдинов А.М.

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіби дене тәрбиесі

Жумагулов Ж

Жұмағалиұлы А

МОО Специальная технология

Атагельдинов А.М.

2 пар

9:55-10:40

Кәсіби дене тәрбиесі

Жумагулов Ж

Жұмағалиұлы А

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

3 пар

10:5011:35

КМ03 Мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығына арналған машиналары

Атагельдинов А.М.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

4 пар

11:4512:30

КМ03 Мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығына арналған машиналары

Атагельдинов А.М.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

2 пар

9:55-10:40

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

3 пар

10:5011:35

КМ02

Өндірістік оқыту

Умирзакова А.

КМ02

Производственное обучение

Абуова А

4 пар

11:4512:30

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                               

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

  18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                               Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы ИО                                                                                                                                             кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев                              

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

                                                                    Мамандық

 

1 топ

Специальность: 

0506000«Парикмахерское искусство   и декоративная косметика»

Квалификация:

0506012 –   «Парикмахер-модельер»

 

ауд №

2 топ

Мамандығы:  1518000 – «Ауыл  шаруашылығын  электрлендіру және автоматтандыру»

 Біліктілігі 151801  2 – «Электр монтері»

 

ауд №

3  топ

Специальность:  0503000  –  «Слесарное дело»

Квалификация: 0503012  –   «Слесарь-электрик по ремонту  электрооборудования»                             0503022 –  «Электрик автослесарь»

ауд №

 

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

2 пар

9:55-10:40

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

3 пар

10:5011:35

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональный иностранный язык

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ.

4 пар

11:45

12:30

Кураторский час

 

Кураторский час

 

Кураторский час

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

2 пар

9:55-10:40

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

3 пар

10:5011:35

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональный иностранный язык

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ.

4 пар

11:45

12:30

КМ09

 Специальный рисунок

Керимбеккызы Р.

Кәсіби дене тәрбиесі

Жұмағалиұлы А

Әділхан Д

Профессиональный иностранный язык

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ.

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

МОО02

Технология постижерных работ

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Охрана труда

Абдрахимов М.Д

2 пар

9:55-10:40

МОО02

Технология постижерных работ

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

3 пар

10:5011:35

КМ09

 Специальный рисунок

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

 Ремонт и устройство электрообарудования 

Жунусбаев Б

4 пар

11:45

12:30

КМ09

 Специальный рисунок

Керимбеккызы Р.

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ10

Электр жабдықтарының технологиясы

Сағындық Д

Охрана труда

Абдрахимов М.Д

2 пар

9:55-10:40

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ10

Ауыл шаруашылығының агрегаттары

Сағындық Д

Профессиональный иностранный язык

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ.

3 пар

10:5011:35

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ10

Электр жабдықтарының технологиясы

Сағындық Д

Профессиональный иностранный язык

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ.

4 пар

11:45

12:30

КМ09

 Специальный рисунок

Керимбеккызы Р.

КМ10

Электр қауыпсіздігі

Сағындық Д

 Ремонт и устройство электрообарудования 

Жунусбаев Б

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

2 пар

9:55-10:40

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональная физическая культура

Жумагулов Ж

Әбдіразақ М

3 пар

10:50

11:35

КМ08 Производственное обучение

Керимбеккызы Р.

КМ06

Өндірістік оқыту

Сағындық Д.

Профессиональный иностранный язык

Атагельдиева А

Өмірзақ А.Қ.

4 пар

11:45

12:30

 

 

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                              

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

  18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                     Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы  ИО                                                                                                                                             кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев                                       

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

                                                                    Мамандық

 

4 топ

Мамандығы:      

0503000-«Слесарлық іс»

 Біліктілігі:         

0503012   – «Электр құрал-жабдықтарын жөндеуші                                                                                            слесарь-электрик»

 

ауд №

43 топ

Мамандығы.  0508000- «Тамақтандыруды  ұйымдастыру »

  Біліктілігі:

 0508012 - «Аспаз»

 

ауд №

44  топ

Специальность: 0508000  –  «Организация питания»        Квалификация: 0508012– «Повар»

 

ауд №

 

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Мырзахметова А

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

2 пар

9:55-10:40

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

3 пар

10:5011:35

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

4 пар

11:45

12:30

Кураторлық сағат

 

Кураторлық сағат

 

Кураторский час

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Электр жабдықтарын жөндеу

Жунусбаев Б

МОО

Ұннан даярланған кондитерлік өнімдер

Маханова А

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

2 пар

9:55-10:40

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Мырзахметова А

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

3 пар

10:5011:35

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

4 пар

11:45

12:30

Электр жабдықтарын жөндеу

Жунусбаев Б

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

МОО Кондитерское изделье из мучных продуктов

Маханова А

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

Электр жабдықтарын жөндеу

Жунусбаев Б

МОО

Ұннан даярланған кондитерлік өнімдер

Маханова А

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

2 пар

9:55-10:40

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

3 пар

10:5011:35

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

4 пар

11:45

12:30

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

МОО Кондитерское изделье из мучных продуктов

Маханова А

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

МОО

Ұннан даярланған кондитерлік өнімдер

Маханова А

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

2 пар

9:55-10:40

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

3 пар

10:5011:35

Кәсіби шетел тілі

Атагельдиева А

Мырзахметова А

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

4 пар

11:45

12:30

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

МОО Кондитерское изделье из мучных продуктов

Маханова А

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

2 пар

9:55-10:40

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

3 пар

10:5011:35

Кәсіби дене тәрбиесі

Әбдіразақ М

Әділхан Д

КМ07

Өндірістік оқыту

Құмарбек Е.

ПМ07 Производственное обучение

Аденова Е.К.

4 пар

11:45

12:30

 

 

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                                

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                               Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы ИО                                                                                                                                            кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

                                                                    Мамандық

 

241 топ

Мамандығы:

 1114000 - «Дәнекерлеу ісі»

  Біліктілігі:

 1114042 -«Электр газымен дәнекерлеуші»

 

ауд №

242 топ

Специальность:

  1114000  –  «Сварочное дело»

Квалификация:

  1114042–  «Электрогазосварщик»

 

ауд №

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

2 пар

9:55-10:40

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

3 пар

10:50

11:35

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

4 пар

11:45

12:30

Кураторлық сағат

 

Кураторский час

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

2 пар

9:55-10:40

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

3 пар

10:50

11:35

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

4 пар

11:45

12:30

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

2 пар

9:55-10:40

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

3 пар

10:50

11:35

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

4 пар

11:45

12:30

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

2 пар

9:55-10:40

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

3 пар

10:50

11:35

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

4 пар

11:45

12:30

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

2 пар

9:55-10:40

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

3 пар

10:50

11:35

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

4 пар

11:45

12:30

Кәсіптік практика

 

Производственная практика

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                                

 

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

  18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                               Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы ИО                                                                                                                                            кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев                                       

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

 

 

 

 

 

                                                                    Мамандық

 

А-15-20  топ

Мамандығы: 

 0508000 – «Тамақтандыруды ұйымдастыру»

 Біліктілігі :   

0508012  – «Аспаз»

 

ауд №

А-16-20  топ

Специальность  0508000 –  «Организация питания»

Квалификация    0508000 –  «Повар»

ауд №

 Ф-17-20  топ

Мамандығы  1504000- «Ферма шаруашылығы»

Біліктілігі    1504060-  «Ауылшаруашылық  өндірісіндегі

тракт

ауд №

 

 

 

 

 

 

 

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

 

 

 

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Самопознание

Калыгулова Н.

Алғашқы әскери техникалық дайындық

Жумагерей М.

2 пар

9:55-10:40

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Информатика

Кабиева Б.

Малибекова Қ.

Өзін-өзі тану

Калыгулова Н.

3 пар

10:50

11:35

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Русская литература

Алияакбар  Ш.

Бакирова  Ж.М.

Информатика

Кабиева Б.

Малибекова Қ.

4 пар

11:45

12:30

Кураторлық сағат

 

Кураторский час

 

Кураторлық сағат

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Начальная техническая военная подготовка

Жумагерей М.

Қоршаған ортаны қорғау

Жәлелқызы Г.

2 пар

9:55-10:40

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

География

Чажабаева К.Т.

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д.

3 пар

10:50

11:35

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Физическая культура

Жумагулов Ж.

Жумағалиұлы А.

Қоршаған ортаны қорғау

Жәлелқызы Г.

4 пар

11:45

12:30

Қазақстан тарихы

Ораз  Б.

Биология

Чажабаева К.Т.

Еңбекті қорғау

Абдрахимов М.Д.

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

Тамақтандыру кәсіпорындарының экономикасы

Анарбекова Н.

Казахский язык и литература

Набидолдинова Ж.

Толымбек А.

Орыс тілі және әдебиеті

Алияакбар  Ш.

Бакирова  Ж.М.

2 пар

9:55-10:40

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

История Казакстана

Ораз Б.

Интина А.

Қазақ әдебиеті

Намазбаева А.Ж.

Толымбек А.

3 пар

10:50

11:35

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

4 пар

11:45

12:30

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

История Казакстана

Ораз Б.

Интина А.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

КМ 01 Өндірістік оқыту

Абуов Б.

2 пар

9:55-10:40

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

КМ 01 Өндірістік оқыту

Абуов Б.

3 пар

10:50

11:35

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

КМ 01 Өндірістік оқыту

Абуов Б.

4 пар

11:45

12:30

Кәсіби қазақ тілі

Толымбек А.

Молдағалиева М.

Основы физиологии, санитарии и гигиены

Шабденова Т.А.

Маханова А.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

2 пар

9:55-10:40

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

История Казакстана

Ораз Б.

Интина А.

Дене тәрбиесі

Абдразақ М.

Әділхан Д.

3 пар

10:50

11:35

КМ 01 Өндірістік оқыту

Ильясова Ж.К.

Организация предприятия питании

Шабденова Т.А.

Маханова А.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

4 пар

11:45

12:30

 

 

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                                

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

  18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                               Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы  ИО                                                                                                                                             кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев                                       

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

                                                                    Мамандық

 

Д-13-20 топ

Мамандығы:

1114000- «Дәнекерлеу ісі»

Біліктілігі:

1114042-«Газ және электрмен дәнекерлеуші»

 

ауд №

Д-14-20 топ

Специальность:

 1114000 – «Сварочное дело»

Квалификация:

 1114042 – «Газоэлектросварщик»

 

ауд №

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

оқытушы

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

Орыс тілі және әдебиеті

Алияакбар  Ш.

Бакирова  Ж.М.

История Казахстана

Ораз Б.

2 пар

9:55-10:40

Қазақ әдебиеті

Нобидолдинова Ж.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

3 пар

10:50

11:35

Дене тәрбиесі

Жумагулов Ж.

Қанатқұл Г.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

4 пар

11:45

12:30

Кураторлық сағат

 

 

 

Кураторский час

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

2 пар

9:55-10:40

КМ 01 Өндірістік оқыту

Туткушбаев М.

Черчение

Жәлелқызы Г.

Атагельдинов  А.

3 пар

10:50

11:35

КМ 01 Өндірістік оқыту

Туткушбаев М.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

4 пар

11:45

12:30

КМ 01 Өндірістік оқыту

Туткушбаев М.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

Алғашқы әскери техникалық дайындық

Жумагерей  М.

Физическая культура

Әділхан Д.

Қанатқұл Г.

2 пар

9:55-10:40

Өзін-өзі тану

Сеитова А.К.

Физическая культура

Әділхан Д.

Қанатқұл Г.

3 пар

10:50

11:35

Орыс тілі және әдебиеті

Алияакбар  Ш.

Бакирова  Ж.М.

Казахский язык и литература

Нобидолдинова Ж.

Молдағалиева М.

4 пар

11:45

12:30

Биология

Чажабаева К.Т.

Начальная военная техническая подготовка

Жумагерей М.

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Дәнекерлеу конструкциясының өндірісі

Джарасов Б.

Абуова А.

История Казахстана

Ораз Б.

2 пар

9:55-10:40

Материалтану

Алтаев Б.Б.

Атагельдинов А.

ПМ 01 Производственное обучение

Дәуренбеков Е.

3 пар

10:50

11:35

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

ПМ 01 Производственное обучение

Дәуренбеков Е.

4 пар

11:45

12:30

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

ПМ 01 Производственное обучение

Дәуренбеков Е.

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

Электртехника

Умурзакова К.Т.

Жәлелқызы Г.

Самопознание

Сеитова А.К.

2 пар

9:55-10:40

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Русская литература

Бакирова Ж.М.

3 пар

10:50

11:35

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

Биология

Чажабаева К.Т.

4 пар

11:45

12:30

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

 

М0КҚК «Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі»

Сабақ кестесі

ДП 4.2.3.03.06

                                                                                                                                                                                 

САБАҚ КЕСТЕСІ

2020-2021 оқу жылы. 2 семестр

18.01.2021ж

Келісілді                                                                                                                                                                                                               Бекітемін

Қоғамдық денсаулық сақтау                                                                                                                                              Жамбыл атындағы Ұзынағаш

басқармасының басшысы ИО                                                                                                                                               кәсіптік колледж директоры

___________ К.В.Пичкунов                                                                                                                                                  ____________ Б.Б. Алтаев                                       

Апта күні                 

сабақ

уақыт

 

 

 

 

 

 

                                                                    Мамандық

 

С-10-20  топ

Мамандығы:      

0503000-«Слесарлық іс»

 Біліктілігі:         

0503012   – «Электр құрал-жабдықтарын жөндеуші                                                                                            слесарь-электрик»

 

ауд №

Ш-11-20  топ

Мамандығы: 0506000–«Сәнді косметика»

 Біліктілігі:    0506012 -«Шаштараз-модельер»

 

ауд №

 ТЭ-12-20  топ

Специальность  - 1201000 « Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта»

Квалификация    - 1201062 «Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования»

тракт

ауд №

 

 

 

 

 

 

 

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

оқытушы

Модуль,пән

Оқытушы

 

 

Дүйсенбі

 

 

1 пар

9:00-9:45

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Информатика

Кабиева Б.

Малибекова Қ.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

2 пар

9:55-10:40

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

Сеитова А.

Дене тәрбиесі

Әділхан Д.

Қанатқұл Г.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

3 пар

10:50

11:35

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

Өзін-өзі тану

Сеитова А.К.

История Казахстана

Ораз Б.

Интина А.

4 пар

11:45

12:30

Кураторлық сағат

 

Кураторлық сағат

 

Кураторлық сағат

 

Сейсенбі

 

 

 

 

Сейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Электртехника

Сағындық Д.

Рахматуллаев К.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Самопознание

Сеитова А.К.

2 пар

9:55-10:40

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

Сеитова А.

Начальная военная техническая подготовка

Жумагерей М.

3 пар

10:50

11:35

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

Сеитова А.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

Русская литература

Бакирова Ж.М.

4 пар

11:45

12:30

Электрматериалтану

Алтаев Б.Б.

Жәлелқызы Г.

Орыс тілі және әдебиеті

Бакирова Ж.М.

Аллиакбар Ш.

Информатика

Кабиева Б.

Малибекова Қ.

Сәрсенбі

1 пар

9:00-9:45

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Қазақстан тарихы

Ораз Б.

Сеитова А.

Биология

Чажабаева К.Т.

2 пар

9:55-10:40

Орыс тілі және әдебиеті

Бакирова Ж.М.

Аллиакбар Ш.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

География

Чажабаева К.Т.

3 пар

10:50

11:35

Электрматериалтану

Алтаев Б.Б.

Жәлелқызы Г.

Химия

Берикаирова Г.

Чажабаева К.Т.

Физическая культура

Жумагулов Ж.

Жұмағалиұлы А.

4 пар

11:45

12:30

Электртехника

Сағындық Д.

Рахматуллаев К.

Дене тәрбиесі

Әділхан Д.

Қанатқұл Г.

Казахский язык и литература

Нобидолдинова Ж.

Молдағалиева М.

Бейсенбі

1 пар

9:00-9:45

Информатика

Кабиева Б.

Малибекова Қ.

География

Чажабаева К.Т.

Электртехника

Асипов С.Т.

Рахматуллаев К.

2 пар

9:55-10:40

Өзін-өзі тану

Калыгулова Н.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Казахский язык и литература

Нобидолдинова Ж.

Молдағалиева М.

3 пар

10:50

11:35

Дене тәрбиесі

Жұмағалиұлы А.

Қанатқұл Г.

Информатика

Кабиева Б.

Малибекова Қ.

История Казахстана

Ораз Б.

Интина А.

4 пар

11:45

12:30

Алғашқы әскери техникалық дайындық

Жумагерей М.

Орыс тілі және әдебиеті

Бакирова Ж.М.

Аллиакбар Ш.

Математика

Батаев  А.

Шағырова С.

Жұма

 

 

1 пар

9:00-9:45

Биология

Чажабаева К.Т.

Қазақ әдебиеті

Толымбек А.

Электртехника

Асипов С.Т.

Рахматуллаев К.

2 пар

9:55-10:40

Қазақ әдебиеті

Абильханова Г.

Нобидолдтнова Ж.

Биология

Чажабаева К.Т.

Электроматериаловедение

Алтаев Б.Б.

Асипов  С.Т.

3 пар

10:50

11:35

Дене тәрбиесі

Жұмағалиұлы А.

Қанатқұл Г.

Алғашқы әскери техникалық дайындық

Жумагерей М.

Электроматериаловедение

Алтаев Б.Б.

Асипов  С.Т.

4 пар

11:45

12:30

 

 

 

 

 

 

 

Дайындаған директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары                      А.Ж. Намазбаева

 

 

№6 САБАҚ КЕСТЕСІ
№7 САБАҚ КЕСТЕСІ
На 16.03 расписание